Skladane PC V MegaComputer Konfigurator
Skladané PC v MegaComputer konfigurátorSkladané PC v MegaComputer konfigurátor
  • 1.00€
  • Bez DPH: 0.83€

Skladané PC v MegaComputer konfigurátor

Skladané PC v MegaComputer konfigurátor

image

Herný, Workstation alebo PC do kancelárie

Široký výber a zdokumentovaný výkon komponentov vám umožňuje vybrať si ten správny počítač v najlepšom pomere cena/výkon/kvalita. Či už potrebujete strihať video, upravovať fotky, pracovať v CAD alebo hrať tie najnáročnejšie hry v 4K rozlíšení dokážeme splniť vaše požiadavky.

 

image

Overené komponenty

Všetky komponenty ktoré máme v konfigurátore sú ocenené recenziami a vybraté ako tie najlepšie z daných kategórií. Informácie zo zahraničných testov overené vlastnými testami vám dávajú istotu že vždy vyberáte to najlepšie za danú cenu.

 

image

Budúca rozšíritelnosť

Každý počítač vyrobený u nás je možné v budúcnosti rozšíriť. Nestane sa vám tak že grafickú kartu neviete kvôli napájaciemu zdroju rozšíriť alebo základná doska nepodporuje vyššiu verziu procesoru prípadne má len 2 sloty na pamäť RAM.

 

image

Optimalizácia a záťažové testy

Po kompletnom zložení počítača, nastavujeme BIOS na optimálne hodnoty, regulujeme krivky chladenia, nahrávame najnovšie ovládače a nakoniec celý počítač testujeme náročnými záťažovým testami. Vďaka tomu máte istotu že váš počítač bude okamžite pripravený na prevádzku.

 

image

Individuálny prístup

Každý počítač je pre nás zákazková výroba a preto ponúkame aj bezplatnú konzultáciu pri výbere komponentov a analýzu používaného softvéru. Každá aplikácia dokáže benefitovať z rôznych komponentov PC. Niekedy je potrebná výkonná grafická karta pre GPU výpočty a CPU len pomáha, inokedy je to práve procesor s čo najväčším počtom jadier ktorý dokáže skrátiť čas potrebný na dokončenie projektu.

 

image

AMD alebo Intel alebo Nvidia

Pri našej práci nepodliehame emóciám a sme fanušíci všetkých troch značiek najväčších výrobcov procesorov a grafických kariet. Preto radi dokazujeme výkon číslami v testoch, ktoré nájdete spriemerované pri každom procesore a grafickej karte. Každá značka má svoj výhodnejší a menej výhodný procesor. Ucelené informácie čerpané z viacerých zdrojov a vlastných testov vám pomôžu pri výbere.

 

image

Záruka 30 mesiacov

Veríme že naše počítače sú spoľahlivé, čoho dôkazom je až 30-mesačná záruka, ktorá platí aj pre firmy. V prípade problémov s PC sa poruchu pokúšame odstrániť na diaľku kvalifikovaným servisným technikom. Ak je to potrebné počítač si zvezieme kuriérom.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

  • Kód produktu: PC-megacomp-1
  • Dostupnosť: Skladom
  • 1.00€
  • Bez DPH: 0.83€

Dostupné možnosti