Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Marvo reproduktory SG-269, 2.0, 6W, čierne, regulácia hlasitosti, herná, 160Hz-20kHz, RGB podsvietenie, dotykový

Sada reproduktorov na ktoré sa môžete spoľahnúťPredstavujeme reproduktory SG-269 od spoločnosti Marvo. Či už hráte rekreačne alebo závodne, potrebujete zvukový systém na ktorý sa môžete spoľahnúť a poskytne vám ten najlepší herný zážitok. Získajte výborné a kvalitné reproduktory s výborným pomerom cena/výkon. Táto úžasná sada reproduktorov vás jednoducho nadchne.
Čítajte viacZobraziť menej
19,90 € (s DPH)
Posledné kusy na sklade 1 ks.
Kód:
04486
Značka:
Porovnať0
Zoznam želaní
Popis

Bluetooth alebo AUX pripojenie
Dotykové ovládacie prvky pre výber zdroja zvuku (AUX alebo bezdrôtové) a ovládanie podsvietenia. Nastavenie intenzity podsvietenia zvolíte dlhým stlačením plochy pre dotykové ovládanie. Stlačením hornej časti sekundárneho reproduktora zapnete alebo vypnete podsvietenie.
Stlačením tlačidla hlasitosti +/- upravíte hlasitosť. Prostredníctvom Bluetooth môžete reproduktory prepojiť s akýmkoľvek zariadením podporujúcim Bluetooth, alebo môžete zvoliť klasickú cestu, teda 3.5 mm jack konektor a USB napájanie.

Rainbow podsvietenie
Stlačením tlačidla na hornej strane reproduktora si volíte, či chcete podsvietenie vypnúť alebo zapnúť. Môžete si taktiež určiť intenzitu podsvietenia. Reproduktory ponúkajú podsvietenie 7 farieb s dúhovými efektami.

Masívna konštrukcia a úžasný dizajn
Vďaka nádhernému podsvieteniu Rainbow a prepracovanému dizajnu s pozoruhodne robustnou konštrukciou zostavy si môžete byť istý, že vaše herné reproduktory SG-269 obstoja v skúške času a budú tu pre vás pri každom víťazstve. Vysoko kvalitné reproduktory poskytujú čistý a presný zvuk, na ktorý sa pri hre môžete spoľahnúť. Majú ľahko prístupné tlačidlo pre ovládanie hlasitosti.

Špecifikácia
Menovitý výkon: 2 x 3 W
Frekvenčný rozsah: 160 Hz - 20 kHz
Impedancia: 4 Ω
SNR: >58 db
Podsvietenie: Rainbow
Priemer reproduktora: 2.5´
Pripojenie: 3.5 mm jack (audio) + USB (napájaniu)
Napájanie: USB
Dĺžka kábla: 1.2 m
Váha: 730g
Rozmer: 82 x 96 x 180 mm

Čítajte viacZobraziť menej
Podrobnosti o produkte
04486
Recenzie
Žiadne názory

Navigácia

Zdieľajte

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa