Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

ADATA Externý HDD 2TB 2,5" USB 3.1, DashDrive™

Formát:2.5"; Kapacita pevného disku (v GB):2 000; Rozhranie:externí USB 3.1; Typ disku:HDD externý
Čítajte viacZobraziť menej
79,00 € (s DPH)
Posledné kusy na sklade 1 ks.
Kód:
04520
Značka:
Porovnať0
Zoznam želaní
Popis

Podrobnosti
Externý pevný disk HD720 – ŽIVOT JE DOBRODRUŽSTVO

HD720 je ultra odolný externý pevný disk so športovým dizajnom. Vyznačuje sa veľkou úložnou kapacitou a tiež prechádza prísnymi testami na vodotesnosť, prachotesnosť a odolnosť proti nárazom, aby poskytoval vynikajúcu ochranu údajov. Externý pevný disk ADATA HD720 1TB/2TB je najodolnejšia záloha dát pre vaše ďalšie dobrodružstvo!

Odolnosť voči vode a prachu IP68
HD720 prešiel prísnym testom IP68 a ponúka vynikajúcu ochranu proti vode a prachu. Vďaka svojej odolnej konštrukcii funguje HD720 normálne aj v prašnom prostredí alebo po ponorení v skladovacom stave do vody hlbokej 2 metre až na 120 minút.

Kvalifikovaný test tvrdšieho nárazu
HD720 prešiel prísnejším testom pádu z výšky 1,8 m, než je štandardný vojenský štandard (MIL-STD-810G 516.6). Je schopný zvládnuť náhly náraz.

Trojvrstvová ochrana
Trojvrstvová konštrukcia HD720 obsahuje výnimočne elastický silikónový materiál, ktorý poskytuje skvelú absorpciu nárazov zo všetkých uhlov.

Ochrana snímača otrasov
Ochrana snímača otrasov pomáha chrániť vaše údaje. Ak váš HD720 utrpí silný otras v dôsledku úderu, ochrana snímača otrasov sa automaticky spustí a zobrazí blikajúce červené svetlo. Keď výboj pominie, zobrazí sa neprerušované alebo blikajúce modré svetlo, čo znamená, že sa obnovila normálna prevádzka.

Omotaný kábel USB
Kábel USB sa zasúva do obvodovej vonkajšej drážky v kryte jednotky a poskytuje elegantné úložné riešenie, ktoré zodpovedá vysoko praktickým vlastnostiam zariadenia.

Kapacita, ktorú potrebujete
Došlo vám miesto na uloženie videí a fotografií, keď ste išli za svojím posledným dobrodružstvom? HD720 poskytuje veľké úložné kapacity, čo vám umožní zaznamenať každý úžasný moment.

Čítajte viacZobraziť menej
Podrobnosti o produkte
04520
Recenzie
Žiadne názory

Navigácia

Zdieľajte

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa