Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Externý HDD ADATA 4TB 3,5" USB 3.2 HM800, podpora TV, šifrovanie AES, čierny

Kapacita pevného disku:3,5"; Kapacita pevného disku (v GB):4 000; Rozhranie:externí USB 3.2; Typ disku:HDD Formát externý
Čítajte viacZobraziť menej
98,00 € (s DPH)
Tovar na objednávku
Kód:
04517
Značka:
Porovnať0
Zoznam želaní
Popis

Podrobnosti
Externý pevný disk ADATA HM800 a vaša inteligentná televízia sú dokonalou dvojkou! HM800 vám nielen umožňuje prehrávať vaše obľúbené televízne programy, filmy a športové zápasy na vašom televízore, ale tiež vám ich umožňuje nahrávať. Nahrávajte do sýtosti so 4, 6 a 8 TB úložnej kapacity a jednoducho zálohujte svoj obsah pomocou funkcie One-Touch Backup.

Nahrajte teraz, pozrite si to neskôr
Nenechajte si ujsť veľký zápas alebo finále sezóny vašej obľúbenej televíznej relácie. Nahrajte si ich na HM800 a vychutnajte si ich neskôr na inteligentnom televízore.

Vaša knižnica zábavy
V ére obsahu s vysokým rozlíšením nikdy nemôžete mať príliš veľa úložiska. S úložným priestorom až 8 TB budete môcť vtesnať až 1 000 epizód svojej obľúbenej televíznej relácie alebo kombináciu takmer všetkých vašich filmov, hudby a ďalšieho obsahu.

Je to aj vaša herná knižnica
So všetkým tým úložiskom môže byť HM800 aj vašou hernou knižnicou. Uložte si až 2004 herných titulov pre PS4 alebo Xbox a hrajte, kým nepadnete!

Zálohovanie jedným dotykom
HM800 má funkciu One-Touch Backup, ktorá automaticky zálohuje a synchronizuje súbory stlačením tlačidla, čo vám umožní ukladať vzácne chvíle s pokojom na duši.

Zabezpečenie vecí pomocou šifrovania AES
256-bitové šifrovanie AES chráni uložené dáta pred vniknutím a náhodným vystavením. Upokojte sa s najnovšími opatreniami na zabezpečenie údajov.

TurboHDD zrýchľuje rýchlosť a efektivitu
HM800, ktorý je exponenciálne rýchlejší ako USB 2.0, integruje TurboHDD a používa vlastné profily a algoritmy na zrýchlenie prenosových rýchlostí na základe prevádzky a systémových zdrojov. Dokáže zrýchliť dátové prenosy a poskytnúť výkon šetriaci čas, ktorý sprístupňuje obsah rýchlo a s minimálnym oneskorením.
USB 3.2 Gen 1 + TurboHDD: 5 sek
USB 2.0: 25 sekúnd

Čítajte viacZobraziť menej
Podrobnosti o produkte
04517
Recenzie
Žiadne názory

Navigácia

Zdieľajte

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa