Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Creative HS-720 V2, headset, USB, ovládanie na kábli

Komunikujte zrozumiteľne a sebaisto pomocou našej najnovšej náhlavnej sady USB Creative HS-720 V2!
Čítajte viacZobraziť menej
30,00 € (s DPH)
Posledné kusy na sklade 1 ks.
Kód:
04734
Značka:
Porovnať0
Zoznam želaní
Popis

Komunikujte zrozumiteľne a sebaisto pomocou našej najnovšej náhlavnej sady USB Creative HS-720 V2! Modernizovaný model Creative HS-720 V2 dostal nový decentný vzhľad a je optimalizovaný na stretnutia online. Je to jednoduchá náhlavná súprava plug-and-play, ktorá funguje s každým počítačom PC alebo Mac, a je tak ľahká, že ju môžete pohodlne a bez problémov používať dlhé hodiny.
Creative HS-720 V2 má všetko pre pracovné telefonáty: mikrofón s potlačením šumu, odozvu mikrofónu na kontrolu hlasitosti a integrované diaľkové ovládanie s tlačidlom stlmenia mikrofónu a príjmu hovoru.
Toto je ideálna náhlavná sada USB k počítaču pre každého profesionála, ktorý požaduje jednoduché a bezproblémové používanie, pretože nepotrebuje žiadny ďalší softvér alebo inštaláciu.

NECHAJTE SA POČUŤ ČISTE CEZ MIKROFÓN S POTISKANÍM ŠUMU
Slúchadlá Creative HS-720 V2 sú vybavené kondenzátorovým mikrofónom s potlačením šumu, ktorý vytiahne váš hlas nad okolitý hluk a zaistí, aby vás zreteľne počuli vaši šéfovia a spolupracovníci. Mikrofón s ohybným ramienkom tiež umožní nastavenie do najvhodnejšieho uhla.

Čítajte viacZobraziť menej
Podrobnosti o produkte
04734
Recenzie
Žiadne názory

Navigácia

Zdieľajte

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa