Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Marvo HG9053, slúchadlá s mikrofónom, ovládanie hlasitosti

Herné slúchadlá Marvo HG9053 ponúkajú plný audio zážitok a super silné basy.
Čítajte viacZobraziť menej
54,90 € (s DPH)
Vypredané
Upozorniť ma, ak bude produkt na sklade
Kód:
04822
Značka:
Porovnať0
Zoznam želaní
Popis

Mäkké náušníky a nastaviteľná čelenka zaručia, že slúchadlá budú pohodlne sedieť aj pri dlhých hodinách hrania. Hlasitosť sa ľahko ovláda vďaka ovládaču na kábli. Špeciálnou vychytávkou slúchadiel je odnímateľný mikrofón, ktorý môžete zo slúchadiel ľahko odpojiť.

7.1 virtuálny zvuk
Slúchadlá ponúkajú priestorový 7.1 virtuálny zvuk, aby ste počuli každého nepriateľa ešte skôr, než udrie. Zvuk je prenášaný 50 mm vysoko kvalitnými reproduktormi. Software navyše ponúka mnoho vylepšení, aby ste si zvuk vyladili k úplnej dokonalosti.

Odnímateľný mikrofón
Mikrofón je k slúchadlám pripojený 3.5 mm konektorom. Ak ho teda nepotrebujete používať, stačí ho jednoducho odpojiť a nebude tak prekážať. Kedykoľvek sa potom môžete rozhodnúť ho znova pripojiť a používať.

Software
Pre pokročilé nastavenia odporúčame nainštalovať software, vďaka ktorému si môžete presne nastaviť u slúchadiel napr. 7.1 virtuálny zvuk, hlasitosť, frekvenciu, ekvalizér alebo basy a u mikrofónu hlasitosť, frekvenciu alebo napr. stlmenie okolitého ruchu.

Magic Voice
Software ponúka taktiež možnosť zmeny hlasu. Chcete si s priateľmi užiť poriadnu zábavu? Zapnite si Magic Voice a rázom môžete k svojim priateľom prehovoriť dinosaurím, kačacím, mužským alebo ženským hlasom.

Ovládač s displejom
Ovládač na kábli s červeno podsvieteným displejom presne ukazuje, ako máte práve na slúchadlách nastavený zvuk. Zobrazuje tri módy nastavenia slúchadiel (počúvanie hudby, hry a sledovanie filmov), či máte zapnutý či vypnutý mikrofón alebo hlasitosť zvuku slúchadiel.

Špecifikácia
Zvuk: 7.1 virtuálny
Frekvenčný rozsah: 20 - 20 000 Hz
Priemer reproduktora: 50 mm
Citlivosť slúchadiel: 114 dB
Typ mikrofónu: všesmerový
Veľkosť mikrofónu: 6 x 2.7 mm
Citlivosť mikrofónu: -43 dB
Podsvietenie: červené
Pripojenie: USB
Dĺžka kábla: 2 m
Kompatibilné s: Windows 7 a vyšší

Čítajte viacZobraziť menej
Podrobnosti o produkte
04822
Recenzie
Žiadne názory

Navigácia

Zdieľajte

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa