Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Genius GX Gaming Scorpion K8

klávesnica, čierna, herná, CZ/SK - česká/slovenská, USB, podsvietená
Čítajte viacZobraziť menej
21,00 € (s DPH)
Posledné kusy na sklade 1 ks.
Kód:
04124
Značka:
Porovnať0
Zoznam želaní
Popis

Na to, aby sa vám v hrách skutočne darilo, potrebujete kvalitné herné príslušenstvo. Základ tvorí okrem iného klávesnica. Stavte na osvedčenú klasiku a obstarajte si hernú klávesnicu Genius GX Gaming Scorpion K8. Príslušenstvo má česko-slovenské rozloženie klávesov, takže vždy intuitívne nájdete tlačidlo, ktoré práve hľadáte. Samozrejmosťou je numerická časť na jednoduché a rýchle písanie číslic.

Kľúčové vlastnosti:
česko-slovenské rozloženie klávesov
možnosť naprogramovania funkcií klávesov
štýlové podsvietenie na navodenie správnej atmosféry
Anti-ghosting až na 19 súčasne stlačených klávesov
pripojenie USB kábel dĺžka 1,5m
rozměry 441 × 137 × 40 mm
Hmotnosť 835,5 g
 
Pripojenie cez USB
Klávesnicu pripojíte k svojmu počítaču pomocou 1,5 metra dlhého kábla, ktorý je zakončený USB konektorom. Na prístroji sa nachádzajú klasické aj programovateľné klávesy, ktorým môžete priradiť často používané funkcie. Vďaka funkcii Anti-ghosting zvládne klávesnica rozpoznať až 19 súčasne stlačených tlačidiel, aby ste o žiadny dôležitý povel neprišli. Na navodenie jedinečnej a intenzívnej hernej atmosféry a ešte lepšie ponorenie do deja si aktivujte farebné podsvietenie.

Anti-ghosting
Každý hráč veľmi dobre vie, že v zápale hry nie je výnimkou, keď stlačíte viac klávesov naraz. Klávesnica s funkciou Anti-ghosting vám však bude oporou a splní všetky povely, ktoré jej dáte. Môžete naraz stlačiť až 19 klávesov bez toho, aby ktorýkoľvek z nich zostal ignorovaný.

Čítajte viacZobraziť menej
Podrobnosti o produkte
04124
Recenzie
Žiadne názory

Navigácia

Zdieľajte

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa