Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

TP-Link Deco E4 - AC1200 Wi-Fi mesh systém pre inteligentné domácnosti (2-pack)

AC1200 Wi-Fi mesh systém pre celú domácnosť
Čítajte viacZobraziť menej
75,00 € (s DPH)
Posledné kusy na sklade 1 ks.
Kód:
00721
Značka:
Porovnať0
Zoznam želaní
Popis

Deco využíva systém jednotiek na dosiahnutie bezproblémového celoplošného Wi-Fi pokrytia - eliminuje slabé oblasti signálu raz a navždy!
Vďaka pokročilej Deco sieťovej technológii jednotky spolupracujú na vytvorení jednotnej siete s jediným názvom siete. Zariadenie sa automaticky prepína medzi jednotkami Deco pri vašom pohybe po dome pre dosiahnutie najvyššej možnej rýchlosti.
Dvojbalenie Deco E4 poskytuje Wi-Fi pokrytie na ploche až 2800 štvorcových stôp (= 260 m2, verzia EÚ). A pokiaľ to nestačí, kedykoľvek k sieti jednoducho pridajte ďalšiu jednotku Deco, aby ste zvýšili pokrytie.
Deco E4 poskytuje rýchle a stabilné spojenie rýchlosťou až 1167 Mb/s a spolupracuje s hlavnými poskytovateľmi internetových služieb (ISP) a modemom.
Deco dokáže zvládnuť prevádzku aj z najrušnejších sietí a poskytuje pripojenie bez oneskorenia až pre 100 zariadení.
Rodičovská kontrola obmedzuje čas online a blokuje nevhodné webové stránky podľa jedinečných profilov vytvorených pre každého člena rodiny.
Inštalácia s aplikáciou Deco, ktorá vás prevedie každým krokom, je jednoduchšia ako inokedy.

Rýchlo. Stabilne. Všade.
Wi-Fi Mesh systém pre celú domácnosť
AC1200 Dual-Band Wi-Fi

Zabijak mŕtvej Wi-Fi zóny
Deco E4 je najjednoduchší spôsob, ako zaručiť silný signál Wi-Fi v každom rohu vášho domova až na ploche 2800 štvorcových stôp (= 260 m2, 2-balenie). Bezdrôtové pripojenie a voliteľná sieť Ethernet backhaul spolupracujú na prepojení jednotiek Deco a poskytujú ešte vyššie sieťové rýchlosti a skutočne bezproblémové pokrytie. Chcete viac pokrytia? Stačí pridať ďalšiu jednotku Deco.

Bezproblémový roaming s jedným názvom Wi-Fi
TP-Link Mesh znamená, že jednotky Deco spolupracujú na vytvorení jednej jednotnej siete. Váš telefón alebo tablet sa automaticky pripojí k najrýchlejšej jednotke Deco, keď sa pohybujete doma a vytvára skutočne bezproblémový Wi-Fi zážitok.

Žiadne ďalšie ukladanie do vyrovnávacej pamäte
Sieťová rýchlosť je trikrát rýchlejšia ako predchádzajúca generácia smerovačov, vďaka bezdrôtovej technológii 802.11ac má Deco schopnosť poskytovať bezdrôtové pripojenie až pre 100 zariadení.

Čítajte viacZobraziť menej
Podrobnosti o produkte
00721
Recenzie
Žiadne názory

Navigácia

Zdieľajte

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa