Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

KINGSTON 256GB microSDHC CANVAS Plus Memory Card 100MB/85MBs- UHS-I class 10 Gen 3

MicroSD karta Canvas Select Plus od spoločnosti Kingston je kompatibilná so zariadeniami Android a je navrhnutá pre výkon s hodnotením A1
Čítajte viacZobraziť menej
34,90 € (s DPH)
Posledné kusy na sklade 2 ks.
Kód:
04579
Značka:
Porovnať0
Zoznam želaní
Popis

MicroSD karta Canvas Select Plus od spoločnosti Kingston je kompatibilná so zariadeniami Android a je navrhnutá na výkon s hodnotením A1. Ponúka zvýšenú rýchlosť a kapacitu pre rýchlejšie načítanie aplikácií a zhotovovanie snímok a videí v niekoľkých kapacitách až do 512 GB*. Na vytváranie či vyvolávanie fotografií s vysokým rozlíšením alebo pri natáčaní a úpravách videí v rozlíšení Full HD ponúka microSD karta Canvas Select Plus silný výkon, rýchlosť a odolnosť. Odolnosť kariet Kingston Canvas bola preverená v najnáročnejších prostrediach a podmienkach, aby ste ich mohli vziať kamkoľvek s dôverou, že Vaše fotografie, videá a súbory budú v bezpečí. Dostupné s celoživotnou zárukou.

Trieda 10 UHS-I s rýchlosťou až 100 MB/s*
" Optimalizované pre použitie na zariadeniach s OS Android
" Kapacita až 512 GB**
" Odolná
" Doživotná záruka

* Časť z uvedenej kapacity pamäťového flash zariadenia je využitá na formátovanie a ďalším funkciám, a preto nie je k dispozícii ako úložný priestor. Z tohto dôvodu je vlastná kapacita dostupná na ukladanie dát nižšia, než je kapacita uvedená na výrobkoch. Ďalšie informácie nájdete v príručke flash pamäťovými zariadeniami "Flash memory guide" od spoločnosti Kingston na adrese kingston.com/flashguide.

** Rýchlosť sa môže líšiť v závislosti od hardvéru, softvéru a spôsobu použitia.

Čítajte viacZobraziť menej
Podrobnosti o produkte
04579
Recenzie
Žiadne názory

Navigácia

Zdieľajte

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa