Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Kingston 256GB microSDXC Canvas Go! PLus 170R/100W U3 UHS-I V30 Card bez adaptéra

Karta Canvas Go! Plus microSD od spoločnosti Kingston je určená dobrodruhom, ktorí sú stále vonku a hľadajú dokonalý okamih na zachytenie.
Čítajte viacZobraziť menej
39,00 € (s DPH)
Posledné kusy na sklade 2 ks.
Kód:
04900
Značka:
Porovnať0
Zoznam želaní
Popis

S vynikajúcimi prenosovými rýchlosťami až 170 MB/s* karta Canvas Go! Plus microSD zrýchľuje pracovný postup a zvyšuje efektivitu tak, aby ste získali viac času pre svoju tvorivosť pri ďalšom dobrodružstve. Rýchlosť U3 a V30 vám umožní natáčať úchvatné videá v rozlíšení 4K Ultra-HD bez obáv zo spomalenia alebo preskočenia snímok a môžete zaobstarať rýchlu sériu fotografií, ktorá bude plynulá a konzistentná. Karta Canvas Go! Plus microSD podporuje výkonnostnú triedu aplikácií A2, ktorá zrýchli váš pracovný postup pomocou vyššieho výkonu aplikácií na telefónoch a tabletoch. K dispozícii je voliteľný SD adaptér pre zvýšenie všestrannosti použitia so zariadeniami, ktoré sú kompatibilné s formátom SD. Pozerajte sa na svet ako na plátno a vezmite svoju tvorivosť a inšpiráciu na cesty pomocou karty Canvas Go! Plus microSD.

o Vynikajúce prenosové rýchlosti až 170 MB/s*,
o ideálne pre akčné kamery, drony a zariadenia so systémom Android,
o rýchlosť U3 a V30,
o podporuje výkonnostnú triedu aplikácií A2,
o odolná,

* Na základe interného testovania sa výkon môže líšiť v závislosti od hostiteľského zariadenia. Navrhnuté proprietárnou technológiou umožňujúcou dosiahnutie rýchlosti čítania za hranicou špecifikácie UHS-I 104 MB/s, až do 170 MB/s. Plný výkon vyžaduje čítačku microSD Reader MobileLite Plus.

Čítajte viacZobraziť menej
Podrobnosti o produkte
04900
Recenzie
Žiadne názory

Navigácia

Zdieľajte

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa