Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

KINGSTON 32GB microSDHC Endurance 95R/30W C10 A1 UHS-I bez adaptéra

Karta High Endurance microSD od spoločnosti Kingston je konštruovaná tak, aby dobre znášala použitie s veľkým množstvom zápisov, napríklad v domácich bezpečnostných a sledovacích kamerách, palubných kamerách a kamerách pripevnených na tele.
Čítajte viacZobraziť menej
12,00 € (s DPH)
Vypredané
Upozorniť ma, ak bude produkt na sklade
Kód:
04268
Značka:
Porovnať0
Zoznam želaní
Popis

S viac ako 20 000 hodinami* bezproblémového záznamu a prehrávania v rozlíšení Full HD 1080p zaručuje zachytenie dôležitých záznamov práve vtedy, keď je to potrebné. Karta microSD je konštruovaná a vyskúšaná na použitie v drsných podmienkach a je dostatočne odolná, aby zniesla extrémne teploty, nárazy, vodu a röntgenové žiarenie**. Karty High Endurance microSD od spoločnosti Kingston sú k dispozícii s kapacitou 32-128 GB, dvojročnou zárukou, bezplatnou technickou podporou a legendárnou spoľahlivosťou značky Kingston®.

" Tisíce hodín spoľahlivého záznamu*
Vysoký výkon, bezproblémový záznam
" Odolná v drsných podmienkach
" Ukladajte záznamy miestne a ušetrite mesačné poplatky za cloudové úložisko


* Údaje z interných dátových skúšok s kapacitou 128 GB. Hodiny sa môžu líšiť podľa hostiteľského zariadenia a spôsobu použitia.
** Certifikácia IEC/EN 60529 IPX7 pre ochranu pred nepretržitým ponorením do vody na dobu 30 minút až do hĺbky 1 m. Znáša teploty v rozsahu -25 až 85 °C. Na základe vojenskej štandardnej skúšobnej metódy podľa normy MIL-STD-883H, METHOD 2002.5. Chránené pred pôsobením röntgenových lúčov na základe pokynov v norme ISO 7816-1.

Čítajte viacZobraziť menej
Podrobnosti o produkte
04268
Recenzie
Žiadne názory

Navigácia

Zdieľajte

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa