Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

TRANSCEND SSD 220S 120GB, SATA III 6Gb/s

Formát:2.5"; Kapacita pevného disku (v GB):120; Rozhranie:interní Serial ATA III; Typ disku:SSD
Čítajte viacZobraziť menej
32,00 € (s DPH)
Na sklade 4 ks.
Kód:
02350
Značka:
Porovnať0
Zoznam želaní
Popis

Podrobnosti
SATA III 6Gb/s SSD220S

Transcend SATA III 6Gb/s SSD220S využíva najnovšiu technológiu 3D NAND, ktorá sa vyznačuje vertikálnym, naskladaným rozširovaním úložných buniek. Použitím vysokokvalitnej flash pamäte a vylepšených algoritmov firmvéru poskytuje SSD220S vyšší výkon a spoľahlivosť.

3D expanzia na prekonanie limitov
Na rozdiel od planárnej NAND pamäte obsahuje 3D NAND flash pamäťové bunky naskladané vertikálne vo viacerých vrstvách. 3D NAND prekonáva obmedzenia hustoty 2D planárnej NAND a poskytuje vyššiu úroveň výkonu a výdrže.

Zvýšenie výkonu pre každodennú prácu s počítačom
S plným využitím rozhrania SATA III 6Gb/s a vstavanej technológie vyrovnávacej pamäte SLC dosahuje Transcend SSD220S výnimočné prenosové rýchlosti až 530 MB/s čítanie a 480 MB/s zápis.

Zaručená výdrž a spoľahlivosť
Transcend SSD220S ponúka skvelé hodnoty TBW (Terabytes Written) (až 160 TB), ktoré označujú celkové množstvo dát, ktoré môžete zapísať na disk počas jeho životnosti.

Lepšia voľba ako HDD
Jednotky SSD dominujú na trhu s inováciami počítačov, pretože sú rýchlejšie a ľahšie ako jednotky pevných diskov. Disky SSD majú tiež nižší výkon, vytvárajú menej hluku pri prevádzke a sú odolnejšie voči nárazom ako tradičné pevné disky.

3 jednoduché kroky na inováciu počítača
Transcend SSD220S meria iba 6,8 mm na výšku a vyznačuje sa krátkymi prístupovými časmi, vďaka čomu je ideálnou voľbou pre upgrade stolných počítačov, notebookov a najnovších herných konzol len v 3 jednoduchých krokoch!

Čítajte viacZobraziť menej
Podrobnosti o produkte
02350
Recenzie
Žiadne názory

Navigácia

Zdieľajte

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa