Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

iGET BLACKVIEW TAB G6 Kids Pink - 8" HD/1280x800/

Najbezpečnejšie vzdelávacie tabliet pre detiBezpečný a plnohodnotný tablet s funkciami iKids, ochranné púzdro - odolný materiál EVA, Unisoc T310, 3GB + 32GB, Android 11, 8 "HD 1280x800 displej, 5 MP + 2 MP, batéria 5580 mAh, Android 11Vytvorené pre detiTab 6 Kids je navrhnutý tak, aby bol od hardvéru až po softvér vhodný pre deti, rodičov, odolný, bezpečný a sofistikovaný, ale zároveň jednoduchý nástroj, ktorý vaše deti teleportuje do kúzelného sveta učenia a zábavy.
Čítajte viacZobraziť menej
145,00 € (s DPH)
Posledné kusy na sklade 1 ks.
Kód:
05695
Značka:
Porovnať0
Zoznam želaní
Popis

Témy zamerané na deti - pre deti priateľský a pútavý
Tab 6 Kids má funkcie východzieho témy zameraného na deti a normálneho módu. Tapety a farby ikon aplikácií v téme pre deti sú vhodne zvolené tak, aby boli priateľské pre deti. Vaše deti si toto motív v štýle kreslených filmov zamilujú na prvý pohľad.

Starostlivosť o zvedavé oči - režim ochrany očí
Tab 6 Kids sprevádza vaše deti do 12 rokov po celú dobu ich rastu od rozpoznávania vzorov a farieb až po učenie slov a myslenia. Aby ste ochránili ich oči plné zvedavosti po úžasnom svete, môžete aktivovať režim ochrany očí, ktorý upraví jas pozadia pre pohodlné čítanie a zníži poškodenie zraku.

eBook mód
Zmeňte farbu rozhrania na šedú, aby tablet pôsobil ako elektronická čítačka a pri dlhšom čítaní neunavoval oči.

Tmavý režim
Znížte svetlo vyžarované obrazovkou pri zachovaní minimálnych kontrastných pomerov farieb potrebných pre lepšiu čitateľnosť.

Zábava na dvoch obrazovkách
Môžete rozdeliť obrazovku a spustiť dve aplikácie vedľa seba naraz na prezeranie pre učenie a zábavu súčasne.

Memo
Podpora vkladania obrázkov a hlasových záznamov, zadávanie textu, rukopisu a pripomínanie vecí na vykonanie. S funkciou rozdeleného zobrazenia sa zabavíte pri písaní poznámok.

Exkluzívny priestor na hranie a učenie - prispôsobená aplikácia iKids
Na základe potrieb rodičov a detí spoločnosť Blackview vyvíjala dlhé mesiace a nakoniec navrhla aplikáciu iKids - priestor vhodný pre deti a bohatý na funkcie, ktorý umožňuje deťom zábavu a učenie v bezpečnom a zdravom prostredí.

Rodičovská kontrola všetko v jednom - vždy pokoj na duši
Aplikácia iKids má špeciálne vydelený priestor pre rodičovskú kontrolu. Pomocou niekoľkých jednoduchých nastavení v aplikácii môžete svoje deti chrániť pred nebezpečenstvom prístupu k internetu. Buďte si istí, že ich môžete nechať hrať sa a učiť sa s tabletom, aj keď nie ste nablízku.

Všetko v jednom - detský priestor - zábavné, vzdelávacie, inšpiratívne
Okrem priestoru s rodičovskou kontrolou obsahuje iKids aj exkluzívny priestor pre vaše deti. Je v ňom predinštalovaných niekoľko aplikácií, s ktorými môžu deti fotiť obrázky, počúvať hudbu, čítať knižky, mať veselé lekcie alebo hrať hry.

Zosilnené ochranné puzdro - robustné a odolné proti pádu
Deti niekedy nechtiac rozbijú rôzne veci. Všetky produkty Blackview vrátane Tab 6 Kids spĺňajú požiadavky na odolnosť a pevnosť. Zabalený do puzdra s vysokou odolnosťou proti nárazom z materiálu EVA s vysokou hustotou pre lepšiu ochranu zostáva vždy v bezpečí, keď deti vyrastajú.

Prenosná rukoväť
Ergonomická úchopová rukoväť je dokonale prispôsobená malým detským rukám. Ľahko ju tak môžete prenášať.

Silná stabilná opora
Rukoväť môže slúžiť ako oporný stojan. Otočením ho môžete umiestniť vodorovne alebo zvisle pre ľahké sledovanie.

Dve roztomilé farby
Puzdro je navrhnuté v 2 farbách - modrej Donut a ružovej Puding. Vyberte si svoju obľúbenú.

Bezpečnosť detí je na prvom mieste
Spoločnosť Blackview si ako starostlivý rodič dala záležať na kombinácii a optimalizácii softvéru a hardvéru tabletu Tab 6 Kids, aby vaše deti mohli z tohto tabletu vyťažiť maximum a zároveň bola zaručená bezpečnosť.

Čítajte viacZobraziť menej
Podrobnosti o produkte
05695
Recenzie
Žiadne názory

Navigácia

Zdieľajte

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa