Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Canon MAXIFY iB4150 farebná tlačiareň

Stvorená na vysokú produktivitu, výkon a spoľahlivosť. Rýchla tlač 24 obr./min čiernobielo a 15,5 obr./min farebne pri výťažnosti až 2 500 strán, nízkych prevádzkových nákladoch a rozhraní Wi-Fi – ideálna pre malé kancelárie.
Čítajte viacZobraziť menej
99,00 € (s DPH)
Posledné kusy na sklade 1 ks.
Kód:
04598
Značka:
Porovnať0
Zoznam želaní
Popis

Výhody
Rýchla tlač: 24 obr./min čiernobielo, 15,5 obr./min farebne
Pripojenie Wi-Fi a LAN
Tlač z obľúbených cloudových služieb
Výťažnosť vysokokapacitných atr. zásobníkov: 2 500 čiernobielych/1 500 farebných strán
Produktívna kapacita na 500 listov
Detailnosť
Pozrite sa zblízka na produkt Canon MAXIFY iB4150

Vytrvalá tlačiareň pre vyťažené kancelárie

Farebná atramentová tlačiareň s tou správnou rýchlosťou, kapacitou a hospodárnosťou na to, aby sa stala nenahraditeľnou súčasťou každej malej kancelárie. Za pomoci vysokokapacitnej kazety na 500 listov papiera dokáže tlačiareň Canon MAXIFY iB4150 Series vytvárať vynikajúce výtlačky so živými farbami a ostrým textom tvorené atramentami DRHD odolnými voči zvýrazňovačom a otieraniu. Model Canon MAXIFY iB4150 Series tlačí vo formáte A4 mimoriadnou rýchlosťou 24 obr./min čiernobielo a 15,5 obr./min farebne, pričom čas vytlačenia prvého výtlačku (FPOT) je len 6 sekúnd.

Vynikajúca hospodárnosť

Počnúc nízkou spotrebou energie a končiac vysokou výťažnosťou atramentových kaziet či individuálne vymeniteľnými farebnými kazetami – tlačiareň Canon MAXIFY iB4150 je stvorená na zníženie prevádzkových nákladov. Čierne kazety ponúkajú výťažnosť 2 500 strán a farebné kazety 1 500 strán podľa normy ISO, vďaka čomu môže vaša kancelária pokračovať v práci bez neustáleho vymieňania atramentových kaziet. V záujme ešte hospodárnejšej tlače je k dispozícii aj multibalenie 4 farieb.

Všestranná kancelárska tlač

Tlačiareň Canon MAXIFY iB4150 uľahčuje produktívnu prácu a zvládnutie všetkých úloh. Vďaka možnosti obojstrannej tlače a podpore najrôznejších veľkostí a typov papiera – od obyčajného papiera formátu A4 po štítky, obálky až po fotopapier – si s bežnými kancelárskymi tlačovými úlohami hravo poradíte. Tlačiareň Canon MAXIFY iB4150 vybavená množstvom šikovných funkcií je pripravená ponúknuť vám všetky možnosti tlače, ktoré sú potrebné na bežné použitie v kancelárii.

Podpora cloudu aj mobilných zariadení

Podpora technológií , Apple AirPrint (iOS), Mopria a aplikácie Canon PRINT umožňuje rýchlu a jednoduchú tlač pomocou mobilných zariadení. Tlačiť môžete aj z obľúbených cloudových služieb, ako sú Google Drive, Dropbox, Evernote, OneNote a OneDrive. Pomocou zabudovaného režimu prístupového bodu sa používatelia inteligentných zariadení môžu pripojiť k tlačiarni aj bez použitia siete Wi-Fi.

Jednoduchá správa a monitorovanie

Tlačiareň Canon MAXIFY iB4150 ponúka vynikajúcu kvalitu tlače a špičkovú produktivitu pre malé kancelárie, no zároveň disponuje pokročilými funkciami pre správcov, ktoré uľahčia jej správu, údržbu a ovládanie. Široké spektrum ďalších možností umožňuje správcom systému rýchlo a jednoducho konfigurovať tlačiareň a zamedziť určitým úkonom.

Sieťová integrácia SNMP

Kompatibilita tlačiarne Canon MAXIFY iB4150 s protokolom Simple Network Management Protocol (SNMP) výrazne uľahčuje jej integráciu do existujúcich kancelárskych sietí. Protokol SNMP ponúka široké spektrum funkcií na údržbu a monitorovanie, a to vrátane sledovania atramentu, chybových stavov a počítania strán.

Čítajte viacZobraziť menej
Podrobnosti o produkte
04598
Recenzie
Žiadne názory

Navigácia

Zdieľajte

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa