Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

TP-Link Archer T2U Nano - AC600 Wi-Fi USB adaptér, Nano Size, USB 2.0

Nano bezdrôtový USB adaptér AC600Archer T2U NanoVysokorýchlostné WiFi - Rýchlosti až 600Mbp/s s rýchlosťou 200Mb/s na 2,4GHz a 433Mbps na 5GHz, povýšte vaše zariadenie na vyššie rýchlosti AC WiFi.
Čítajte viacZobraziť menej
14,50 € (s DPH)
Posledné kusy na sklade 1 ks.
Kód:
01754
Značka:
Porovnať0
Zoznam želaní
Popis

Dual Band Wireless - 2,4GHz a 5GHz pásmo pre flexibilné pripojenie, aktualizujte vaše zariadenie, aby pracovalo s najnovším dual-band WiFi routerom pre vyššiu rýchlosť a rozšírený rozsah.
Nano design - Malý, nenápadný dizajn vám umožnuje ho zapojiť a dokonca na ňu zabudnúť, že tam je
Operacný systém - podporuje Windows 10/8.1/8/7/XP, Mac OS X
Pokrocilá bezpecnost - podporuje 64/128-bitové šifrovacie štandardy WEP, WPA / WPA2 a WPA-PSK / WPA2-PSK

Zapojte ho, zabudnite na neho
Nano bezdrôtový USB adaptér AC600
Archer T2U Nano

Vysokorýchlostný dual band adaptér pre lepšie pripojenie
Archer T2U Nano prijíma signály Wi-Fi v dvoch samostatných pásmach. Podporuje technológia 256QAM, čím zvyšuje prenosovú rýchlosť 2,4 GHz zo 150Mbp/s na 200Mb/s, čo je o 33% rýchlejší výkon. 433Mb/s na 5GHz je ideálny pre streamovanie videa v pásme HD a on-line hranie bez oneskorenia, zatiaľ čo 200Mb/s na 2,4GHz je ideálny pre bežné použitie, ako je surfovanie po webe so staršími zariadeniami.

Zapojte a zabudnite
Miniatúrne rozmery a elegantný dizajn, používatelia môžu vložiť nano adaptér do ľubovoľného portu USB a nechať ho tam, bez ohľadu na to, či cestujú alebo sú doma.

Cestovné rozmery a Wi-Fi Roaming - skvelá voľba pre mobilné surfovanie
Rastúce verejné Wi-Fi služby prichádzajú s jednou nepríjemnosťou - v pohybe budete musieť opakovane voliť a pripájať sa k rôznym sieťam Wi-Fi.
Archer T2U Nano podporuje Wi-Fi roaming, ktorý pomáha vašim zariadeniam sa automaticky pripájať k najvhodnejšiemu bezdrôtovému pripojeniu Wi-Fi, presvedčte sa, že vaša siet je neprerušovaná a svojím malým cestovným rozmerom je Archer T2U Nano nepochybne skvelou voľbou pre surfovanie na mobilných telefónoch.

Čítajte viacZobraziť menej
Podrobnosti o produkte
01754
Recenzie
Žiadne názory

Navigácia

Zdieľajte

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa