Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

i-Tec Metal charging HUB 4 Port

hub, 4 porty, rozhranie USB 3.0, vstupné napätie 100-240 V, rýchlosť prenosu 5 GB/s
Čítajte viacZobraziť menej
21,00 € (s DPH)
Posledné kusy na sklade 1 ks.
Kód:
02902
Značka:
Porovnať0
Zoznam želaní
Popis

Je ideálnym doplnkom pre každého, kto má vo svojom notebooku, ultrabooku alebo PC nedostatok USB portov a je nútený neustále pripájať a odpájať svoje obľúbené USB zariadenie, ako sú flash disky, mobilné telefóny, tablety, digitálne fotoaparáty, MP3 prehrávače, tlačiarne, apod.  Tento HUB ponúka 4x USB 3.0 portov s funkciou Plug & Play a štandardným USB nabíjaním - HUB automaticky detekuje, či je pripojené zariadenie pre USB nabíjanie. Rozhranie USB 3.0 je dôležité najmä pre dátové prenosy z USB 3.0 pamäťových kariet a flash diskov, kde sa najviac využije jeho vysoká prenosová rýchlosť.
Výhodou je priložený externý napájací adaptér, ktorý využijete pri zálohovanie dát na externé pevné disky alebo pre pripojenie energeticky náročnejšie zariadenia, ktoré sa napájajú priamo z USB portu.
HUB nevyžaduje inštaláciu ovládačov, iba ho pomocou USB kábla pripojíte k svojmu počítaču a môžete ho ihneď začať využívať. HUB má vstavanú prepäťovú ochranu vášho počítača pre prípad skratu na periférnych zariadeniach. Samozrejmosťou je spätná kompatibilita s USB 2.0 / 1.1.
Vďaka kompaktným rozmerom a nízkej hmotnosti je ideálnym príslušenstvom k vášmu notebooku počas ciest.

Čítajte viacZobraziť menej
Podrobnosti o produkte
02902
Recenzie
Žiadne názory

Navigácia

Zdieľajte

Vytvorte si účet ak si chcete použivať zoznamy želaní.

Prihlásiť sa